Een koffer vol met snoepjes. Een leuk geschenk voor de harde werker, of met een knipoog naar de vakantieganger.
Verruil die aktetas voor deze leuke koffer vol snoepjes! Een toepasselijk geschenk om alle docenten op de Dag van de Leraar mee te bedanken.
Dit bijzondere blik heeft de vorm van een koffertje en kan gevuld worden met diverse snoepvullingen:
De koffer vol snoepjes voorzien wij van een directe bedrukking. Voor de Dag van de Leraar hebben wij verschillende ontwerpen gemaakt. Kies een thema en wij voegen jullie logo en/of een korte boodschap toe.
Het is natuurlijk ook mogelijk om een geheel eigen ontwerp aan te leveren. Download de werktekening en ga direct zelf aan de slag.
Heb je wel een idee voor een persoonlijk ontwerp, maar moeite met de uitvoering? Laat het ons weten! Wij hebben een creatief team klaar staan dat je graag helpt bij het maken van een passend ontwerp.
Afmetingen | 115 x 78 x 35 |
---|---|
Gewicht | 140 gram |
Inhoud | keuze uit yoghurtgums, vruchtenhartjes of schoolkrijt |
Houdbaarheid | 18 maanden |
Mogelijkheden voor personalisering:
Voor de bedrukking van het blik wordt eenmalig instelkosten van € 37,50 in rekening gebracht.
Wij sturen altijd eerst een proefdruk. Het product wordt pas bedrukt, nadat wij goedkeuring op de proefdruk hebben ontvangen.