Persoonlijk advies

Contact

Fortune Factory b.v. is dé specialist voor relatiegeschenken, weggevertjes en promo snoep. Aantal, verpakking, formaat, bedrukking, gravering: er is heel veel mogelijk. Heb je nu vragen over de mogelijkheden van je relatiegeschenk of wil je een persoonlijk advies? Neem dan vooral contact met ons op!

Wij zijn dagelijks, van maandag tot en met vrijdag, bereikbaar op: E-mail: verkoop@geluk.com   | Telefoon: 078 890 77 66.
Bezoekadres: Nieuwland Parc 11 G 2952 DA Alblasserdam   | Postadres: Fortune Factory B.V. Postbus 329 2950 AH Alblasserdam
Bank: Rabobank Drechtsteden   |   IBAN: NL85RABO0122474023   |   BIC: RABONL 2U   |   KVK: 23082195   |   BTW nummer: NL8160.25.678.B01
 

Vragen voor het Sales team?

contact-rolf
Rolf - Teammanager Sales
Mail: rolf@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66
contact-pim
Pim - Key Account Manager
Mail: pim@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66
contact-ilona
Ilona - Campagne/Project Adviseur
Mail: ilona@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66
contact-esmee
Esmee - Campagne/Project Adviseur
Mail: esmee@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66

Vragen voor de directie of administratieve en financiële zaken?

contact-erik-jan
Erik Jan - Oprichter/Directeur
Mail: erik@geluk.com Bel: 078 - 890 77 66
contact-steven
Steven - Administratie
Mail: steven@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41

Vragen over vormgeving of geluk.com

contact-jasper
Jasper - E-commerce Manager
Mail: jasper@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41
contact-jeanette
Jeanette - Grafische Vormgeving
Mail: jeanette@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41
contact-maaike
Maaike - Online Marketeer / Grafische Vormgeving
Mail: maaike@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41
contact-dave
Dave - E-commerce / Online Marketing
Mail: dave@geluk.com Bel: 078 - 699 08 41

Vragen over de Productie en Logistiek?

contact-ingrid
Ingrid - Manager Productie en Logistiek
Mail: magazijn@geluk.com
contact-chris
Chris - Assistent Productie en Logistiek
Mail: magazijn@geluk.com

Vragen, opmerkingen, wensen of suggesties?

Heb je vragen over een product, een opmerking of ben je op zoek naar persoonlijk advies?
Neem contact met ons op via onderstaand formulier.
Binnen één werkdag krijg je van ons een reactie.

Naam (verplicht)

E-mail (verplicht)

Onderwerp

Bericht

Geluk.com is onderdeel van

betaalmethodes