Persoonlijk advies

Contact

Fortune Factory b.v. is dé specialist voor relatiegeschenken, weggevertjes en promo snoep. Aantal, verpakking, formaat, bedrukking, gravering: er is heel veel mogelijk. Heb je nu vragen over de mogelijkheden van je relatiegeschenk of wil je een persoonlijk advies? Neem dan vooral contact met ons op!

Wij zijn dagelijks, van maandag tot en met vrijdag, bereikbaar per mail: verkoop@geluk.com en telefoon: 078 890 77 66.

Bezoekadres: Nieuwland Parc 11 G 2952 DA Alblasserdam
Postadres: Fortune Factory B.V. Postbus 329 2950 AH Alblasserdam
Bankrelatie: Rabobank Drechtsteden IBAN: NL85 RABO0 122474023 BIC: RABONL 2u
Kamer van Koophandel: 23082195 BTW nummer: NL8160.25.678.B01

Vragen voor het Sales team?

Rolf Sales Contact
Rolf - Teammanager Sales

Mail: rolf@geluk.com
Bel: 078 - 890 77 66

Pim Sales Contact
Pim - Campagne/Project Adviseur

Mail: pim@geluk.com
Bel: 078 - 890 77 66

Jessica Sales Contact
Jessica - Campagne/Project Adviseur

Mail: jessica@geluk.com
Bel: 078 - 890 77 66

Esmee Sales Contact
Esmee - Campagne/Project Adviseur

Mail: esmee@geluk.com
Bel: 078 - 890 77 66

Vragen voor de directie?

Erik Jan Management Contact
Erik Jan - Oprichter/Directeur

Mail: erik@geluk.com
Bel: 078 - 890 77 66

Adriaan Management contact
Adriaan - Algemeen Directeur

Mail: adriaan@geluk.com
Bel: 078 - 890 77 66

Vragen over vormgeving of geluk.com?

Jeanette DTP Contact
Jeanette - Grafische Vormgeving

Mail: jeanette@geluk.com
Bel: 078 - 699 08 41

Jasper E-commerce manager
Jasper - E-commerce Manager

Mail: jasper@geluk.com
Bel: 078 - 699 08 41

Rowen E-commerce Contact
Rowen - Online Marketing

Mail: rowen@geluk.com
Bel: 078 - 699 08 41

Vragen over de Productie en Logistiek?

Ingrid Productie Contact
Ingrid - Manager Productie en Logistiek

Mail: ingrid@geluk.com
Bel: 078 - 890 77 65

Chris Logistiek Contact
Chris - Assistent Productie en Logistiek

Mail: chris@geluk.com
Bel: 078 - 890 77 65

Vragen over administratieve en financiële zaken?

Ingrid Productie Contact

Sue - Administratie

Mail: sue@geluk.com
Bel: 078 - 890 77 65

Vragen, opmerkingen, wensen of suggesties?

Heb je vragen over een product, een opmerking of ben je op zoek naar persoonlijk advies? Neem contact met ons op via onderstaand formulier. Binnen één werkdag krijg je van ons een reactie.

Naam (verplicht)

E-mail (verplicht)

Onderwerp

Bericht

Geluk.com is onderdeel van