Iedereen verdiend een beetje geluk.
Wij helpen je daar een handje mee door dit naar wens te personaliseren geschenk met als inhoud een replica van het (geluks)hoefijzer van Amerigo. Het o zo bekende paard van Sinterklaas Amerigo werd van stal gehaald en vervangen door het nieuwe paard, namelijk Ozosnel. Gezien de enorme staat van dienst van Amerigo, kunnen we er niet meer om heen dat er toch wel een sterk staaltje onder zit.
Personaliseren van het Geluk van Sinterklaas maildoosje
Het doosje heeft alle ruimte om te personaliseren in de uitvoering. Plaats een leuk gedicht, prachtige boodschap of een kort verhaaltje op de binnenzijde. Uiteraard is hier ook de mogelijkheid om het eigen logo toe te voegen.Â
Breng het geluk persoonlijk bij de ontvanger, door op de bovenkant van het doosje de naam van de geluksvogel te vermelden. Â
Afmetingen | 17,5 x 18,5 x 2,5 cm |
---|---|
Gewicht | 155 gram |
Inhoud | Chocolade hoefijzer (100 gram) |
Mogelijkheden voor personalisering:
Voor het personaliseren van de doosjes worden geen extra kosten in rekening gebracht.
Wij sturen altijd eerst een proefdruk. Het product wordt pas bedrukt, nadat wij goedkeuring op de proefdruk hebben ontvangen.