3-vaks wijndoos met Spaanse wijnen

Bekijk de staffelkorting voor alle prijzen
Omschrijving
Een heerlijk Spaans wijngeschenk dat niet te missen is! Deze wijngeschenkbox bevat drie verschillende Spaanse wijnen, zorgvuldig geselecteerd en gekeurd door onze lokale wijnimporteur. Van soepel rood tot vol wit en een frisse Sauvignon Blanc: er zit voor iedere wijnliefhebber wel iets tussen.
Een ideaal geschenk voor relaties, personeel of klanten. Maak het extra persoonlijk met een kaart in je eigen ontwerp. Je kunt kiezen uit onderstaande Spaanse wijnen maar heb je liever een andere wijnen? Op aanvraag bieden we uiteraard ook andere wijnen naar wens aan.
Juma Tempranillo
Een soepele Spaanse rode wijn met smaken van kersen, pruimen en rood fruit. De zachte structuur en lichte kruidigheid maken dit een toegankelijke wijn voor liefhebbers van fruitige en soepele rode wijnen.
Juma Chardonnay
Een volle en zachte Spaanse witte wijn met tonen van tropisch fruit en een lichte kruidigheid. Dankzij zijn ronde smaak en volle afdronk is deze Chardonnay wat rijker en zachter dan de Sauvignon Blanc.
Juma Sauvignon Blanc Fumé
De meest uitgesproken en verfijnde Spaanse wijn van de drie. Deze frisse Sauvignon Blanc heeft tonen van citrus en tropisch fruit, gecombineerd met een voller en licht rokerig karakter. Hierdoor heeft hij meer diepgang en zachtheid dan een klassieke Sauvignon Blanc.
Specificaties
| SKU | 114388 |
|---|---|
| Afmetingen | 340 x 260 x 92 |
| Inhoud | 3 flessen wijn |
